msks_logo

msks bleskovky

erb2 

facebook msks

msks Gerbocova Snina

ROCKFEST

mediaaa

Vyhľadávanie

Počítadlo návštev

TOPlist

PrihlásenieGerbócova literárna Snina 2018

msks


Pravidlá súťaže - rozkliknúť štatút:

 ŠTATÚT AUTORSKEJ LITERÁRNEJ SÚŤAŽE GERBÓCOVA LITERÁRNA SNINA 


M E S T O     S N I N A 

v y h l a s u j e

17. ročník autorskej literárnej súťaže

GERBÓCOVA   LITERÁRNA SNINA

Autorská literárna súťaž Gerbócova literárna Snina je podujatie celoeurópskeho významu, v ktorom začínajúci autori prostredníctvom súťaže prezentujú svoju tvorbu v oblasti poézie, prózy a eseje. Do súťaže sa môžu zapojiť aj zahraniční Slováci žijúci na území iných štátov v Európe.

Gerbócova literárna Snina je súťaž určená autorom poézie, prózy a eseje bez vekového obmedzenia. Môžu sa na nej zúčastniť autori s príspevkami, ktoré dosiaľ neboli publikované. Zúčastniť sa môžu aj autori, ktorí boli v predchádzajúcich ročníkoch odmenení cenou alebo čestným uznaním. Súťaž je neanonymná. Práce musia byť predložené v slovenskom jazyku a v kategóriách C a D aj v elektronickej podobe.

Uzávierka prijímania prác je 31. 07. 2018.

Ďalšie informácie je možné získať v Mestskom kultúrnom a osvetovom stredisku Snina,

 e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

alebo na adrese organizátora súťaže http://www.mskssnina.sk