CAPERLAN Hlava podberáka gumená N 500 oválna 0,5 m na lov na plávanú – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 20 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Pevná a ľahká hlava podberáka sa jednoducho montuje na rukoväť vďaka univerzálnemu uchyteniu. Je dostatočne veľký na to, aby sa doň zmestili aj veľké úlovky bielych rýb.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Hlava podberáka gumená N 500 oválna 0,5 m na lov na plávanú za výhodnú cenu 20 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Lukáš

Čakala som na zľavu a kúpila som za 20 €.. odporúčam

Milada

CAPERLAN Hlava podberáka gumená N 500 oválna 0,5 m na lov na plávanú je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Anastázia

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Zora

Za takto dobrú cenu - 20 € lepší produkt nenájdete

Richard

V kategórií Podberáky a vezírky som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt CAPERLAN Hlava podberáka gumená N 500 oválna 0,5 m na lov na plávanú. Som spokojný a nemenil by som.

Mária

Výborná kvalita za fajn cenu 20 €

Ľubomil, Ľudomil

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

CAPERLAN Podberák na lov na mori 190 cm šedá .

Hliníkový rám a nylonová sieťka zaručujú vysokú pevnosť.

KIPSTA Sieťka na 10 až 14 lôpt čierno-žltá čierna NO SIZE

Otvor sieťky vždy ľahko nájdete vďaka žiarivo žltej šnúrke.

CAPERLAN Rolňa CSB HR na rukoväť podberáka alebo spodnú časť prúta

Rolňa, ktorá uľahčuje prisúvanie a vysúvanie prúta alebo zakrmovacieho kalíška. Zároveň sa môže používať ako držiak rukoväti podberáka.

CAPERLAN Podberák na lov pstruhov Raquette RN100

Krátky podberák s pogumovanou sieťkou vám pomôže pri vylovení úlovkov, pričom zabráni ich poraneniu, ako aj zapichnutiu háčikov do sieťky.

CAPERLAN Rybársky podberák PRF 4 x 4 240 240 cm

Teleskopická rukoväť a odoberateľná hlava umožňujú nastavenie od 1,10 m do 2,35 m za niekoľko sekúnd.

DOMYOS PENOVÝ OBAL NA TYČ TRAMPOLÍNY HEXAGONAL 240 / OCTOGONAL 300

Originálny diel. Ochráni vertikálne tyče na vašej trampolíne.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024