CAPERLAN Nástavec na lov dravcov Resifight 7 s trojitým háčikom 12 kg šedá No Size – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3.5 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Oceľový nadväzec vyzbrojený trojháčikom maximalizuje šance pri zaseknutí. 7 oceľových vlákien odolá útokom šťuky.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar CAPERLAN Nástavec na lov dravcov Resifight 7 s trojitým háčikom 12 kg šedá No Size za výhodnú cenu 3.5 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bartolomej

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Ľuboš, Ľubor

Nezdalo sa mi, že by bol CAPERLAN Nástavec na lov dravcov Resifight 7 s trojitým háčikom 12 kg šedá No Size taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Rybárske háčiky lepšiu alternatívu nenájdete.

Petronela, Petrana

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Zlatko

Moje hodnotenie je 100%.

Božidara

Táto značka je rokmi overená, netreba hľadať nič iné

Alena

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

CAPERLAN Háčiky SN Hook na lov pstruhov s dvojitým protihrotom 4

Špeciálny tvar háčika umožňuje nasadiť červa bez poškodenia a mikro-protihroty ho udržia dlhšie nastraženého.

CAPERLAN Rybársky jednoduchý háčik Hook Special Larva 14

Háčiky Hook Special Larva sú vynikajúce na lov pstruhov na prírodné návnady. Tieto háčiky sú vďaka tvaru a tenkému drôtu špeciálne určené na lov na larvy.

CAPERLAN Rybársky jednoduchý háčik Hook Special Worm 12

Háčiky Hook Special Worm sú vynikajúce na lov pstruhov na prírodné nástrahy. Ich tvar je špeciálne prispôsobený na lov na červy.

CAPERLAN Háčiky SN Hook na lov pstruhov s dvojitým protihrotom 10

CAPERLAN Rybárske náčinie, uvoľňovač háčikov Quicktool D L No Size

Predimenzovaný nástroj kvôli jednoduchému uvoľneniu aj veľkých háčikov z tlamy ukážkových úlovkov. Vďaka širokej rukoväti sa dobre drží v ruke.

CAPERLAN Naviazané háčiky s očkom Kit Vers na morský rybolov No Size

Hotový nadväzec na ušetrenie času pri love. Veľmi užitočné, ak chcete mať istotu dokonale zhotoveného uzla a stálej pevnosti.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024