DECATHLON Ochranný obal na bicykel čierna – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 18 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tento obal ochráni váš bicykel pred poškriabaním, prachom a pohľadmi. V predaji s úložným vreckom. Nie je určený na prenos na nosiči bicyklov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar DECATHLON Ochranný obal na bicykel čierna za výhodnú cenu 18 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vincent

DECATHLON Ochranný obal na bicykel čierna je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Konštantín

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Erik

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam DECATHLON Ochranný obal na bicykel čierna. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Bohdan

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na DECATHLON Ochranný obal na bicykel čierna za cenu 18 €

Martin

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

WEDZE Lyžiarsky nákrčník Hug zelený s motívom pantera zelená

Ideálny nákrčník vďaka fleecu a úpletu: hebký, praktický, prispôsobiteľný. Nevyhnutný spoločník na každú lyžovačku!

WEDZE Lyžiarsky nákrčník Hug ružový ružová

VAN RYSEL Zimný cyklistický nákrčník 100 fleecový čierny

Určený na jazdu na bicykli vo vetre alebo pri nízkych teplotách. Fleece účinne chráni dýchacie cesty alebo uši a hlavu, keď ho použijete ako čiapku.

WEDZE Lyžiarsky fleecový nákrčník so šnúrkou tmavomodrý

Teplý, mäkký a nastaviteľný nákrčník. Nestarnúca klasika od Wed'ze.

VAN RYSEL Cyklistický nákrčník Roadr 100 žltý žltá

Môžete ho použiť ako čelenku, šál, čiapku či kuklu. Praktický a ľahký nákrčník sa stane nenahraditeľným spoločníkom pre všetky vaše outdoorové aktivity.

VAN RYSEL Cyklistický nákrčník Roadr 100 námornícky modrý

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024