DOMYOS Dámska mikina 120 na fitness čierna XL – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 11 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Krátky strih, polovičný zips...Tejto mikine nič nechýba, udrží vás v teple a poskytne pohodlie.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar DOMYOS Dámska mikina 120 na fitness čierna XL za výhodnú cenu 11 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Bohumír

Nakúpila som v elektronickom obchode Decathlon.sk a bola som príjemne prekvapená. Tovar som mala doma na ďalší deň.

Dušan

S produktom DOMYOS Dámska mikina 120 na fitness čierna XL za cenu 11 € som spokojný.

Cecília

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Benjamín

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Zuzana

DOMYOS Dámska mikina 120 na fitness čierna XL som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Augustín

Nezdalo sa mi, že by bol DOMYOS Dámska mikina 120 na fitness čierna XL taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Dámske mikiny lepšiu alternatívu nenájdete.

Alan

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Lesana, Lesia

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

TRIBORD Dámska hrejivá fleecová mikina Sailing 100 ekologicky navrhnutá svetloružová ružová XS

Fleecová mikina rešpektujúca planétu, vyrobená z recyklovaného polyesteru. Hrejivá vďaka stojatému golieru a zároveň ľahká. Ochráni vás pred chladom na vode či na brehu mora.

TRIBORD Dámska hrejivá fleecová mikina Sailing 100 ekologicky navrhnutá svetloružová ružová XL

QUECHUA Dámska hrejivá fleecová turistická mikina SH100 U-Warm šedá XS

Táto fleecová mikina je ideálna na turistiku vo veľmi chladnom počasí. Dlhé vlákna zohrávajú rovnakú úlohu ako zvieracia kožušina. Zadržiavajú vzduch, aby poskytli maximálnu hrejivosť.

QUECHUA Dámska hrejivá turistická mikina SH500 X-Warm béžová XL

Táto fleecová mikina je ideálna na turistiku v chladnom počasí. Strečové bočné všité diely zaistia voľnosť pohybu. Vetrací otvor na chrbte zvyšuje pocit pohodlia.

DOMYOS Dámska mikina 100 Essentials na fitness so zipsom ružová ružová XS

Ľahká a mäkká mikina na zips vás očarí elegantným dizajnom a peknými farbami. Na bežné nosenie, ako aj pred a po cvičení.

QUECHUA Dámska turistická fleecová mikina MH520 Light šedá 2XS

Oceníte jej pružnosť a ľahkosť. Fleecová mikina, ktorá spája funkčnosť a ženskosť, sa zmestí na dno batoha!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024