DREAMSCAPE Pánska snowboardová bunda 100 žlto-čierna žltá M – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 70 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Bunda SNB JKT 100 so strihom zvyšujúcim pohodlie a voľnosť pohybu vám poskytne hrejivosť, nepremokavosť (2000 mm) a priedušnosť: ideálna kombinácia na týždňový ride.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar DREAMSCAPE Pánska snowboardová bunda 100 žlto-čierna žltá M za výhodnú cenu 70 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Henrich

Na Heureke som hľadal kvalitné Pánske športové bundy. DREAMSCAPE Pánska snowboardová bunda 100 žlto-čierna žltá M mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Ľubomil, Ľudomil

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Ľubomír

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Diana

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Barbora

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Tatiana

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

INESIS Pánska vodoodpudivá a vetruvzdorná bunda RW500 čierna 3XL

Ľahká, vodoodpudivá a pružná vetruvzdorná bunda.

TRIBORD Pánska vetruvzdorná jachtárska bunda Dinghy 500 tmavomodro-oranžová modrá XS

Táto vetruvzdorná a nepremokavá námornícka bunda vás účinne ochráni pred vplyvmi počasia a zaručí voľnosť pohybu počas plavby.

WEDZE Pánska lyžiarska bunda FR900 tmavomodrá L

Venujete sa freeridu a skialpinizmu intenzívne celú sezónu? Nepremokavá a priedušná funkčná bunda splní vaše požiadavky.

TRIBORD Pánska vetruvzdorná nepremokavá bunda Sailing 100 čierna XL

Táto bunda sa dokonale hodí na vaše tréningy alebo regaty. Ľahkosť a krátky strih zjednodušujú vedenie lode.

FOUGANZA Pánska ľahká páperová bunda tmavomodro-tyrkysová modrá 2XL

Hľadáte pohodlnú bundu, ktorá vás bude sprevádzať pred, počas a po tréningu? Vďaka použitej výplni vás naša jazdecká bunda udrží v teple bez toho, aby vám bránila v pohybe.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024