FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa 500 Mesh s krátkym rukávom tyrkysovo-tmavomodrá 2XL – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Táto jazdecká polokošeľa 500 Mesh bola vyrobená z veľmi ľahkého materiálu, ktorý dobre odvádza pot. Vyskúšajte si ju – a určite ju budete chcieť!

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa 500 Mesh s krátkym rukávom tyrkysovo-tmavomodrá 2XL za výhodnú cenu 13 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Margita

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Ela

Za cenu 13 € som si nemohla vybrať lepšie

Hubert

Čakala som na zľavu a kúpila som za 13 €.. odporúčam

Lujza

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Levoslav

FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa 500 Mesh s krátkym rukávom tyrkysovo-tmavomodrá 2XL som si kúpila za super cenu 13 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Vratko

Produkt FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa 500 Mesh s krátkym rukávom tyrkysovo-tmavomodrá 2XL má veľmi skvelé hodnotenia. V kategórii Jazdecké tričká aktuálne patrí k najšpičkovejším produktom. Pomer cena a kvalita je naozaj skvelý!

Zita

Za takto dobrú cenu - 13 € lepší produkt nenájdete

FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa 900 na súťaže s dlhým rukávom čierna 2XS

Hľadáte polokošeľu na súťažnú sezónu? Táto polokošeľa bola vyrobená z tenkého a pružného materiálu, aby zaistila ľahkosť a priedušnosť. Záruka efektu „druhej kože“!

FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa s krátkym rukávom tmavomodrá XS

Hľadáte priedušnú polokošeľu, ktorá nezadržiava nepríjemné pachy? Vďaka technickým vlastnostiam jej komponentov umožňuje polokošeľa veľmi dobrý odvod potu.

FOUGANZA Detská jazdecká polokošeľa 100 na súťaže s krátkym rukávom biela 6 rokov

Jazdecká polokošeľa 100 je jemná, ľahká a priedušná. Obmedzuje potenie a veľmi rýchlo schne. Gombíky na zapnutie ku krku a malá výšivka na hrudi.

FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa s krátkym rukávom bledofialová modrá XS

FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa s krátkym rukávom bledofialová modrá S

FOUGANZA Dámska jazdecká polokošeľa s krátkym rukávom bledofialová modrá M

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 30.04.2024