IMVISO Dámska Obuv Eskudo 500 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorená pre pokročilé hráčky futsalu, ktoré túžia po pohodlnej ženskej obuvi.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar IMVISO Dámska Obuv Eskudo 500 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Alojz

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Vincent

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Anastázia

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt IMVISO Dámska Obuv Eskudo 500 som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Boris

V kategórií Halovky som hľadala niečo kvalitnejšie – hoc aj za vyššiu cenu. Oplatilo sa mi zainvestovať. Pomohli mi najmä recenzie ostatných zákazníkov, ktoré som si našla online.

Lea

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Halovky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

IMVISO Detská Obuv Eskudo 500 žltá

Určená pre mladých hráčov na futsal, ako aj na telocvik v škole na každý typ povrchu. Poskytuje kombináciu optimálneho pohodlia a odolnosti.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 07.02.2023