IMVISO Futsalová Lopta Fs 900 58 cm – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Túto loptu sme vytvorili pre futsalových hráčov, ktorí už ovládajú všetky techniky a túžia po odolnej a presnej lopte.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar IMVISO Futsalová Lopta Fs 900 58 cm za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Ružena

Na Heureke som hľadal kvalitné Bránky a lopty na futsal. IMVISO Futsalová Lopta Fs 900 58 cm mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Ctibor

IMVISO Futsalová Lopta Fs 900 58 cm som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Františka

Výborná kvalita za fajn cenu 13.99 €

Slavomír

IMVISO Futsalová Lopta Fs 900 58 cm som si kúpila za super cenu 13.99 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Aurélia

Za cenu 13.99 € som si nemohla vybrať lepšie

KIPSTA Bránka Air Kage Pump červená

Aby ste futbal mohli hrať s rodinou alebo priateľmi, vytvorili sme nafukovaciu bránku Air kage pump do každého terénu s integrovanou pumpou.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 26.02.2024