INESIS Pánska nepremokavá golfová bunda do dažďa RW500 čierna 3XL – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 80 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Hrajte v daždi bez obmedzení! Nepremokavá bunda vás počas 4 hodín ochráni a poskytne vám pohodlie, ktoré na ihrisku počas golfových turnajov potrebujete.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar INESIS Pánska nepremokavá golfová bunda do dažďa RW500 čierna 3XL za výhodnú cenu 80 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vanda

Výborná kvalita za fajn cenu 80 €

Miriama

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Libuša

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Vladislav

INESIS Pánska nepremokavá golfová bunda do dažďa RW500 čierna 3XL je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Bonifác

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Ferdinand

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Adela

Nezdalo sa mi, že by bol INESIS Pánska nepremokavá golfová bunda do dažďa RW500 čierna 3XL taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Pánske športové bundy lepšiu alternatívu nenájdete.

Nataša

Chcel som si kúpiť INESIS Pánska nepremokavá golfová bunda do dažďa RW500 čierna 3XL a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

INESIS Pánska vodoodpudivá a vetruvzdorná bunda RW500 čierna 3XL

Ľahká, vodoodpudivá a pružná vetruvzdorná bunda.

TRIBORD Pánska vetruvzdorná jachtárska bunda Dinghy 500 tmavomodro-oranžová modrá XS

Táto vetruvzdorná a nepremokavá námornícka bunda vás účinne ochráni pred vplyvmi počasia a zaručí voľnosť pohybu počas plavby.

WEDZE Pánska lyžiarska bunda FR900 tmavomodrá L

Venujete sa freeridu a skialpinizmu intenzívne celú sezónu? Nepremokavá a priedušná funkčná bunda splní vaše požiadavky.

TRIBORD Pánska vetruvzdorná nepremokavá bunda Sailing 100 čierna XL

Táto bunda sa dokonale hodí na vaše tréningy alebo regaty. Ľahkosť a krátky strih zjednodušujú vedenie lode.

FOUGANZA Pánska ľahká páperová bunda tmavomodro-tyrkysová modrá 2XL

Hľadáte pohodlnú bundu, ktorá vás bude sprevádzať pred, počas a po tréningu? Vďaka použitej výplni vás naša jazdecká bunda udrží v teple bez toho, aby vám bránila v pohybe.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.04.2024