KIPSTA Detský rozlišovací dres na kolektívne športy žltý reflexný žltá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Rozlišovací dres poskytuje voľný vykrojený strih pre viac voľnosti pri pohybe.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KIPSTA Detský rozlišovací dres na kolektívne športy žltý reflexný žltá za výhodnú cenu 3 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Emanuel

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Slavomír

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam KIPSTA Detský rozlišovací dres na kolektívne športy žltý reflexný žltá. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Jela

Výber tovaru v kategórií Detské tričká som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Monika

Nezdalo sa mi, že by bol KIPSTA Detský rozlišovací dres na kolektívne športy žltý reflexný žltá taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Detské tričká lepšiu alternatívu nenájdete.

Dorota

S nákupom v obchode Decathlon.sk som bola naozaj mimoriadne spokojná. Informovali ma o celom procese vybavovania mojej objednávky a tovar som mala doma do 2 dní. Odporúčam nakupovať práve tu.

Žofia

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Félix

S produktom KIPSTA Detský rozlišovací dres na kolektívne športy žltý reflexný žltá za cenu 3 € som spokojný.

DOMYOS DIEVČENSKÉ TRIČKO NA CVIČENIE S500 modré 14-15 r (160-166 cm)

Hebké a priedušné tričko, ktoré spája pohodlie a technické vlastnosti. Moderné farby a strih dodajú vášmu dieťaťu štýl pri každom pohybe.

DOMYOS Chlapčenské tričko 500 na cvičenie červené 5-6 r (113-122 cm)

Hebké a priedušné tričko spája pohodlie a technické vlastnosti, je vyrobené z poddajného a vzdušného materiálu.

OLAIAN Detské tričko do vody s UV ochranou s dlhým rukávom na surf koralové ružová 8-9 r (131-140 cm)

Detské tričko proti UV žiareniu s dlhými rukávmi chráni pred slnkom aj vo vode a obmedzuje podráždenie pri kontakte s doskou. Voľný strih uľahčuje obliekanie.

OLAIAN Detské tričko do vody s UV ochranou s dlhým rukávom na surf koralové ružová 10-11 r (141-150 cm)

OLAIAN Detské tričko proti UV žiareniu s krátkym rukávom modré tyrkysová 14-15 r (161-172 cm)

Detské tričko proti UV žiareniu s krátkymi rukávmi chráni pred slnkom aj vo vode a obmedzuje podráždenie pri kontakte s doskou. Voľný strih uľahčuje obliekanie.

STAREVER Dievčenský baletný trikot 500 svetlozelený 7-8 r (123-130 cm)

Ideálny trikot so širokými ramienkami pre baletky všetkých úrovní. Má zavinovací efekt na chrbte a riasenie v prednej časti, určite si vás získa.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.04.2024