KIPSTA Pánska futsalová obuv Eskudo Pro MFoam kožená biela 41 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 60 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Kožený zvršok, podšívka proti treniu a tlmenie po celej dĺžke chodidla zaisťujú bezkonkurenčné pohodlie. A to všetko v kombinácii s vynikajúcou odolnosťou vďaka výstužiam a prešitiu podrážky.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KIPSTA Pánska futsalová obuv Eskudo Pro MFoam kožená biela 41 za výhodnú cenu 60 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Lucia

KIPSTA Pánska futsalová obuv Eskudo Pro MFoam kožená biela 41 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Matúš

Ak potrebujem kúpiť Dámske halové topánky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Bohumil

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Alena

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Tomáš

Nezdalo sa mi, že by bol KIPSTA Pánska futsalová obuv Eskudo Pro MFoam kožená biela 41 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Dámske halové topánky lepšiu alternatívu nenájdete.

PERFLY Dámska obuv BS 590 Max Comfort čierna 40

Diapad Cushioning System znižuje tlak na pätu a zaručuje maximálne tlmenie došľapu; všité diely v prednej časti obuvi podporujú odraz od zeme.

PERFLY Dámska obuv BS 590 Max Comfort čierna 36

ADIDAS Detské futsalové halovky Predator Club čierne 40

Pokúste sa dosiahnuť dokonalosť v novej obuvi Predator ako legendárny Zidane. Buďte kľúčovým hráčom v dôležitých momentoch zápasu!

ADIDAS Futsalové halovky Super Sala sivo-biele 39

Všetko, čo potrebujete na ovládnutie hry. Obujte si tieto futsalové halovky od ADIDAS a zaznamenajte rozdiel v zápase!

PERFLY Dámska bedmintonová obuv BS Lite 560 modro-sivá modrá 36

Pre pokročilé hráčky, ktorí požadujú dobré tlmenie došľapu päty, ľahkú obuv umožňujúcu rýchly pohyb a excelentný priedušný systém zvrška aj bokov udržiavajúci vnútro obuvi v dobrom stave.

PERFLY Dámska bedmintonová obuv BS Lite 560 modro-sivá modrá 37

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.05.2024