KIPSTA Rozlišovací Dres Sivý – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 2.29 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Rozlišovací dres umožňuje trénerom vytvoriť viacero tímov, ktoré sa dajú ľahko rozlíšiť.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KIPSTA Rozlišovací Dres Sivý za výhodnú cenu 2.29 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Natália

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Iľja, Eliáš

Ak potrebujem kúpiť Tréningové pomôcky na futsal, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Valentína

KIPSTA Rozlišovací Dres Sivý som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Alexandra

Čakala som na zľavu a kúpila som za 2.29 €.. odporúčam

Tibor

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam KIPSTA Rozlišovací Dres Sivý. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

KIPSTA šnúrka Na Píšťalku čierna

Šnúrka určená pre trénerov, aby mali píšťalku vždy poruke.

KIPSTA Plastová Píšťalka čierna

Plastová píšťalka umožní trénerom a rozhodcom organizovať a oživiť hru počas zápasov a tréningov.

KIPSTA Kovová Píšťalka Svetlosivá

Kovová píšťalka umožní trénerom a rozhodcom organizovať a oživiť hru počas zápasov a tréningov.

KIPSTA Rozlišovací Dres žiarivo žltý

KIPSTA Rozlišovací Dres Tmavomodrý

KIPSTA Rozlišovací Dres červený

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 13.08.2022