KIPSTA Rozlišovací Dres žiarivo žltý – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 2.29 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Rozlišovací dres umožňuje trénerom vytvoriť viacero tímov, ktoré sa dajú ľahko rozlíšiť.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar KIPSTA Rozlišovací Dres žiarivo žltý za výhodnú cenu 2.29 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Kamil

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Ľubomír

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Kazimír

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Valentín

KIPSTA Rozlišovací Dres žiarivo žltý som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Albín

S produktom KIPSTA Rozlišovací Dres žiarivo žltý za cenu 2.29 € som spokojný.

Justína

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Igor

Výber tovaru z kategorie Tréningové pomôcky na futsal bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si KIPSTA Rozlišovací Dres žiarivo žltý. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Dušana

Výborná kvalita za fajn cenu 2.29 €

KIPSTA šnúrka Na Píšťalku čierna

Šnúrka určená pre trénerov, aby mali píšťalku vždy poruke.

KIPSTA Plastová Píšťalka čierna

Plastová píšťalka umožní trénerom a rozhodcom organizovať a oživiť hru počas zápasov a tréningov.

KIPSTA Kovová Píšťalka Svetlosivá

Kovová píšťalka umožní trénerom a rozhodcom organizovať a oživiť hru počas zápasov a tréningov.

KIPSTA Rozlišovací Dres Sivý

KIPSTA Rozlišovací Dres Tmavomodrý

KIPSTA Rozlišovací Dres červený

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 13.08.2022