NYAMBA Dámske Nohavice 520 Slim – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši návrhári pre vás vytvorili tieto nohavice, ktoré vás pri cvičení udržia v teple.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NYAMBA Dámske Nohavice 520 Slim za výhodnú cenu 15.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Margita

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Elvíra

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

Dominik

Eshop Decathlon.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Beáta

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Svetlana

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

František

S produktom NYAMBA Dámske Nohavice 520 Slim za cenu 15.99 € som spokojný.

Gabriel

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

NYAMBA Dámske Nohavice 500 Slim

Naši návrhári pre vás vytvorili nohavice, ktoré vás pri cvičení udržia v teple.

DOMYOS Dámske šortky Fit+ 500 Regular

Náš tím pre vás vytvoril šortky na cvičenie a pilates. Vhodné na tréningy s miernou intenzitou záťaže.

NYAMBA Dámske Nohavice Fit+500

Náš tím pre vás vytvoril tieto nohavice na cvičenie a pilates. Vhodné na tréningy s miernou intenzitou záťaže.

NYAMBA Pánske šortky 100 Na Cvičenie

Nenahraditeľné šortky za skvelú cenu na šport aj voľný čas.

NYAMBA Dámske Legíny Na Cvičenie

Naši návrhári vytvorili tieto legíny pre ženy na cvičenie a pilates. Legíny sú určené na cvičenie nízkej intenzity.

NYAMBA Dámske Legíny Comfort+ 500

Naši návrhári vytvorili tieto legíny pre ženy na cvičenie a pilates. Vhodné na tréningy s miernou intenzitou záťaže.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022