NYAMBA Závažie Na Zápästia 2 × 1 Kg – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 13.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Vytvorili sme pre vás závažia na posilňovanie svalov a rysovanie postavy doma alebo v telocvični.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar NYAMBA Závažie Na Zápästia 2 × 1 Kg za výhodnú cenu 13.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Žofia

Výber tovaru v kategórií Jednoručné činky a závažia som nechcel nechať na náhodu. Prečítal som si recenzie produktov na internete a poradili mi aj v obchode Decathlon.sk. Páči sa mi, že pomôžu zákazníkovi aj pri výbere tovaru.

Blažena

Pri nakupovaní v elektronických obchodoch si dávam vždy pozor a nakupujem len v overených obchodoch. Eshop Decathlon.sk funguje už roky a preto mu dôverujem. Dá sa v ňom nakúpiť za super ceny a už čoskoro sa tešiť z objednaného tovaru.

Alfonz

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Viktória

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na NYAMBA Závažie Na Zápästia 2 × 1 Kg za cenu 13.99 €

Marcela

Čakala som na zľavu a kúpila som za 13.99 €.. odporúčam

Svetlana

Na Heureke som hľadal kvalitné Jednoručné činky a závažia. NYAMBA Závažie Na Zápästia 2 × 1 Kg mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

NYAMBA činky 2 × 1 Kg

NYAMBA činky 2 × 1,5 Kg

NYAMBA činky 2 × 3 Kg

DOMYOS činka Dumbbell 2,5 Kg

Vytvorili sme pre vás činku dumbell na kruhový tréning.

DOMYOS Zámok Na Kotúč 50 mm

Náš vývojový tím navrhol tento produkt špeciálne na kruhový tréning a vzpieranie.

DOMYOS činka Dumbbell 7,5 Kg

Vytvorili sme pre vás činku dumbell na kruhový tréning.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2022