OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Jednoduché používanie vďaka presnej, okrúhlej upínacej gume s priemerom 16,5 mm.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov za výhodnú cenu 9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Amália

Produkt OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov je naozaj veľmi pekný!

Mikuláš

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Stanislava

OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Marek

S produktom OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov za cenu 9 € som spokojný.

Bartolomej

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Klement

Nezdalo sa mi, že by bol OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Domáce spotrebiče lepšiu alternatívu nenájdete.

Dezider

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Lenka

Výber tovaru z kategorie Domáce spotrebiče bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si OMER Upínacia guma 16,5 mm Top Energy 38 cm na harpúnu 50 cm na podmorský lov. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Hliníkové ŠTUPLE na rugby 8-11 mm Adidas

Sada 12 štupľov. Štuple na ragbyové kopačky Adidas umožňujú zaistiť stabilitu chodidla a optimálnu priľnavosť pri zmenách smeru.

BULLPADEL Tlakovač padelových loptičiek Pascal Box

Tlakovač loptičiek Pascal Box dodáva loptičkám odskok ako v prvý deň, zabraňuje zraneniam a šetrí peniaze.

QUECHUA Kompletná montážna súprava na strešný stan MH500 a MH900

Vymeňte súpravu skrutiek a vydajte sa za dobrodružstvom pod holým nebom.

PERFLY Okuliare na squash SPG 100 veľkosť L čierna

Sú vyhotovené zo skla odolného voči nárazom. Tieto okuliare vás budú chrániť pred prípadnými dopadmi loptičiek alebo údermi rakety. Sú pohodlné a počas hry ich nebudete cítiť.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 17.05.2024