OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Doplnok pre viditeľnosť, nevyhnutný pre vašu bezpečnosť.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele za výhodnú cenu 6 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Vincent

Nezdalo sa mi, že by bol OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Svetlá na bicykel lepšiu alternatívu nenájdete.

Bohdan

Výber tovaru z kategorie Svetlá na bicykel bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Oleg

OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Tadeáš

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Jela

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Ema

Na nete má OXYLANE Držiak na zadné svetlo 35 mm biele veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Boleslav

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Viktória

Moje hodnotenie je 100%.

Predné osvetlenie na bicykle Elops 540 a Elops 900

Automatické predné osvetlenie s pripojením na dynamo.

Zadné svietidlo na dynamo LED na mestský bicykel Elops denimové

Slúži na výmenu zadného svietidla na mestskom bicykli Elops 120, Elops 500, Elops 520.

OXYLANE Predné svietidlo BRIO Tilt 500 E

Výkonné svietidlo LED 15 lux na dynamo. Zodpovedá francúzskym a nemeckým pravidlám cestnej premávky (STVZO). Ideálne na každodennú jazdu na bicykli.

ELOPS Svetlo na bicykel LED CL 100 USB zadné červené čierna

Zadné nabíjateľné svietidlo s LED, ktoré sa dá pripevniť kamkoľvek (na prilbu, oblečenie, kompatibilné doplnky, rúru).

ELOPS Predné/zadné svetlo LED CL 900 USB na bicykel šedá .

Silné dvojfarebné svetlo, nabíjateľné s pripojením hocikde, na cyklistu či bicykel.

Svorka proti zošmyknutiu 31,8 mm Elops čierna

Zabráňte predčasnému spadnutiu reťaze.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 29.04.2024