Plastový longboard WORKER Tempy 31" – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 39.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Plastový longboard WORKER tempom 31" je všestranný longboard, ktorý uspokojí začiatočníka aj pokročilého jazdca. Húževnatá polypropylénová doska má ideálnu tvrdosť aj pružnosť, čo zaručuje výbornú ovládateľnosť, hravosť ale aj stabilitu pri jazde. Svojim tvarom je vhodný predovšetkým na pohodový cruising po meste alebo spevnených cestách, zároveň však zvládne aj mierne zjazdy alebo freeride. Doska s hrubým protišmykovým gripom je vybavená širokými 4" reverse kingpin truckmi, ktoré dopĺňajú veľké 65 mm kolieska s prémiovými ložiskami ABEC 11. Nesmieme zabudnúť ani na nosnosť 100 kg, pomerne nízku hmotnosť 3,1 kg alebo atraktívny farebný dizajn, ktorý oslní nielen v meste, ale aj v školských areáloch alebo parkoch. Plastový longboard WORKER Tempy 31" si zamiluje každý longboardový nadšenec.

Technický popis:

E-shop Insportline.sk predáva tento tovar Plastový longboard WORKER Tempy 31" za výhodnú cenu 39.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Insportline.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Insportline.sk

Oto

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na Plastový longboard WORKER Tempy 31" za cenu 39.9 €

Štefánia

Insportline.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Valentína

V kategórií Longboardy som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt Plastový longboard WORKER Tempy 31". Som spokojný a nemenil by som.

Karol

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Plastový longboard WORKER Tempy 31" som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Lujza

Plastový longboard WORKER Tempy 31" som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Insportline.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Zora

Eshop Insportline.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Izidor

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Longboard WORKER Maverick 43"

Longboard je hit dnešnej doby - oproti skateboardu charakteristický dlhšou doskou, širšími truckmi a väčšími kolieskami. Vyvinie vyššiu rýchlosť a skvele sa s ním jazdí na cestách, chodníkoch aj...

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024