QUECHUA 10 kolíkov na stan do mäkkej alebo sypkej pôdy šedá NO SIZE – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naša motivácia? Ponúknuť vám veľmi stabilné kolíky na pevné ukotvenie stanu vďaka ich povrchu v tvare V.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA 10 kolíkov na stan do mäkkej alebo sypkej pôdy šedá NO SIZE za výhodnú cenu 7 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Arpád

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam QUECHUA 10 kolíkov na stan do mäkkej alebo sypkej pôdy šedá NO SIZE. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Róbert

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Lesana, Lesia

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Vratko

Moje hodnotenie je 100%.

Hubert

Za cenu 7 € som si nemohla vybrať lepšie

Viktória

Čakala som na zľavu a kúpila som za 7 €.. odporúčam

Marianna

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Lyžiarky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

FISCHER Skialpinistické lyžiarky Travers TS šedá 24,5 CM

Veľmi presné prispôsobenie chodidlu poskytuje vďaka systému Boa® a sťahovacím kladkám vynikajúce priliehanie.

ATOMIC Skialpové lyžiarky Backland NC čierna 22-22,5 cm

Výnimočná pohyblivosť pri stúpaní, zvýšená kontrola pri schádzaní a v oboch prípadoch skvelý komfort.

WEDZE Detské lyžiarky Kid 100 17,5 CM

Lyžiarky sa ľahko obúvajú vďaka nazúvaniu zozadu. Na začiatky s lyžovaním umožňuje 1 pracka rýchle a efektívne spevnenie.

WEDZE Detské lyžiarky Kid 100 18,5 CM

WEDZE Detské lyžiarky Kid 100 16,5 CM

QUECHUA Náhradná gumička do stanových prútov 6 metrov NO SIZE

Naša motivácia? Ponúknuť vám gumičku kompatibilnú so sklolaminátovými alebo hliníkovými prútmi.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.05.2024