QUECHUA Dámska dlhá nepremokavá bunda Raincut Long na turistiku khaki L – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 30 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Pripravení na dážď? Táto ľahká, nepremokavá a priedušná bunda vás ochráni až po kolená. Objavte 2 skryté vrecká vo vreckách na ruky! Má aj vnútorné vrecko, do ktorého ju poskladáte.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Dámska dlhá nepremokavá bunda Raincut Long na turistiku khaki L za výhodnú cenu 30 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Lenka

Výborná kvalita za fajn cenu 30 €

Adolf

QUECHUA Dámska dlhá nepremokavá bunda Raincut Long na turistiku khaki L som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Kornel

Výber tovaru z kategorie Dámske športové bundy bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si QUECHUA Dámska dlhá nepremokavá bunda Raincut Long na turistiku khaki L. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Kristián

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Tomáš

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Petronela, Petrana

Výrobok používame krátko, ale zatiaľ sme s ním spokojní.

DREAMSCAPE Dámska bunda SNB 100 na snowboard ružová ružová XS

Bunda SNB JKT 100 so strihom zvyšujúcim pohodlie a voľnosť pohybu vám poskytne hrejivosť, nepremokavosť (2000 mm) a priedušnosť: ideálna kombinácia na celotýždňové jazdenie.

WEDZE Dámska lyžiarska bunda 100 stredne dlhá s potlačou zelená XS

Stredne predĺžený strih a stojatý golier bundy vás udržia v teple. Nepremokavý materiál a dobre kryjúca kapucňa vás ochránia pred snehom aj vetrom.

FORCLAZ Dámska nepremokavá bunda MT500 - 20 0000 mm - nepriepustné švy modrá 2XL

Nepremokavá bunda (vodný stĺpec 25 000) využívajúca kombináciu ľahkého, priedušného a odolného materiálu, ktorý vás lepšie ochráni pred nepriaznivým počasím.

QUECHUA Dámska nepremokavá bunda MH100 na horskú turistiku modrá 2XL

Doprajte si optimálne pohodlie a teplotu počas turistiky vďaka strihu, ktorý sa prispôsobí každej postave, a vetracím otvorom v podpazuší.

TRIBORD Dámska vetruvzdorná nepremokavá bunda na jachting čierna L-XL

Táto bunda sa dokonale hodí na vaše tréningy alebo regaty. Ľahkosť a krátky strih zjednodušujú vedenie lode.

KALENJI Dámska bežecká bunda s kapucňou Jogging 500 hnedá hnedá S

Vrecká na zips a priedušný materiál, ktorý chráni pred nízkymi teplotami, vám poskytnú maximálne pohodlie. Dobrý základ na beh, ale aj na každodenné nosenie!

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.04.2024