QUECHUA Kempingový spací vak Arpenaz od 20 °C zelená – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Našou motiváciou je ponúknuť vám spací vak na teploty okolo 20 °C vybavený zipsom po celej dĺžke na praktické otváranie. Možno ho tiež zmeniť na prikrývku. 2-ročná záruka.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Kempingový spací vak Arpenaz od 20 °C zelená za výhodnú cenu 15 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Milena

Čakala som na zľavu a kúpila som za 15 €.. odporúčam

Mojmír

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Juraj

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

Filoména

Produkt QUECHUA Kempingový spací vak Arpenaz od 20 °C zelená je naozaj veľmi pekný!

Gertrúda

Ak hľadáte kvalitný výrobok, potom vám odporúčam QUECHUA Kempingový spací vak Arpenaz od 20 °C zelená. Prekvapil ma výbornou kvalitou.

Svetozár

Na nete má QUECHUA Kempingový spací vak Arpenaz od 20 °C zelená veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Marína

Moje hodnotenie je 100%.

Veronika

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

FORCLAZ Dvojitý náhradný plášť 2-miestneho stanu Trek TREK QUICKHIKER ULTRALIGHT 2

Je váš dvojitý plášť poškodený?Vymeňte ho a zaistite tak správne vetranie v stane a ochranu pred kondenzáciou. Na ceste za novými dobrodružstvami!

GEONAUTE Súprava 16 doštičkových kompasov BEGIN 100 na orientačný beh v škole čierna

Uložte svoje kompasy do pevnej škatule, aby ste ich chránili, a vezmite ich na túry alebo orientačný beh.

FORCLAZ Nafukovací matrac na treking MT500 Air L 180 × 52 cm Minimal Editions biela L

Oceníte pohodlie tohto mimoriadne ľahkého (150 g) a skladného nafukovacieho matraca, ktorý sa vo vašom turistickom batohu stratí!

SHIMANO Návleky S3100X NPU+ na cyklistickú obuv žiarivá žltá farba žltá M

Cyklistické návleky z 3 mm neoprénu na ochranu nôh pred chladom. Aj keď má neoprén veľmi výrazné vodoodpudivé vlastnosti, produkt nie je nepriepustný.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 05.05.2024