QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Ružové – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 6.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naši návrhári vytvorili tieto slnečné okuliare pre deti mladšie ako 2 roky na turistiku.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Ružové za výhodnú cenu 6.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Malvína

Výber tovaru z kategorie Slnečné okuliare bol pre mä doslova španielskou dedinou. A tak som dal na hodnotenia ostatných a vybral som si QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Ružové. Výber sa mi odvedčil, som nadmieru spokojný. Spokojný som aj s fungovaním eshopu Decathlon.sk - výborná komunikácia, rýchle vybavenie objednávky.

Bohuš

ohodnotím neskôr

Radovan

Na Heureke som hľadal kvalitné Slnečné okuliare. QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Ružové mal výborné hodnotenia a tak som si ho vybral. Zatial som veľmi spokojný.

Dobromila, Kevin

Za cenu 6.49 € som si nemohla vybrať lepšie

Olympia

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Stela

S produktom QUECHUA Okuliare Mh B100 C4 Ružové za cenu 6.49 € som spokojný.

QUECHUA Mh100 Cat3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na pravidelné nosenie v horách vďaka nízkej hmotnosti a držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T 500 White Kat.4

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Sú ideálne na pravidelné nosenie v horách, pretože sú ľahké a dobre držia.

QUECHUA Okuliare Mh T550 Kat. 4

Náš tím navrhol tieto turistické slnečné okuliare pre deti vo veku 2 až 6 rokov. Sú ideálne na pravidelné nosenie vďaka ich nízkej hmotnosti a dobrému držaniu.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Biele Kat3

Náš tím vyvinul tieto slnečné okuliare na turistiku. Vďaka nízkej hmotnosti sú ideálne na príležitostné použitie v horách.

QUECHUA Okuliare Mh T140 Sivé Kat. 3

QUECHUA Slnečné Okuliare Mh140 Kat.3

Náš tím vyvinul tieto turistické slnečné okuliare na príležitostné nosenie v horách.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 08.12.2022