QUECHUA Protišmykové Návleky Sh900 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 27.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Náš tím vyvinul tieto protišmykové návleky na obuv na pravidelnú turistiku v snehu. Buďte na turistike v bezpečí.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar QUECHUA Protišmykové Návleky Sh900 za výhodnú cenu 27.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Izabela

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Vlastimil

S produktom sme aj s manželom spokojní. Eshop Decathlon.sk nesklamal.

Prokop

QUECHUA Protišmykové Návleky Sh900 som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Emanuel

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Doplnky k turistickej obuvi viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Hilda

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

FORCLAZ Návleky Na Treking 500

Určené pre turistov na ochranu pred prenikaním nečistôt do obuvi.

FORCLAZ Vodovzdorný Tuk Na Koženú Obuv

Navrhnutý pre turistov na údržbu kože a jej ochranu pred škvrnami.

FORCLAZ Impregnačný Prostriedok

Navrhnutý na starostlivosť o vaše funkčné oblečenie a na udržiavanie vysokej úrovne výkonu.

FORCLAZ Obal Na Obuv

Náš vývojový tím vytvoril tento obal na uloženie obuvi zvlášť od ostatného obsahu batoha.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022