SOLOGNAC Puškohľad Na Pušku 1,5-6×42 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 184.99 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Určený pre poľovníkov na lov vysokej zveri na postriežku a na posliedku . Vhodný pre poľovníkov na spoločnú poľovačku a pre športových strelcov.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar SOLOGNAC Puškohľad Na Pušku 1,5-6×42 za výhodnú cenu 184.99 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Jaroslav

Ak potrebujem kúpiť ďalekohľady, puškohľady a baterky, tak určite nakupujem v Decathlon.sk. Mám s ním pozitívne skúsenosti z viacerých mojich nákupov.

Renáta

Nezdalo sa mi, že by bol SOLOGNAC Puškohľad Na Pušku 1,5-6×42 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii ďalekohľady, puškohľady a baterky lepšiu alternatívu nenájdete.

Žofia

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Katarína

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Jaroslava

Mám rada nákupy s dopravou zdarma, túto akciu vždy využijem.

SOLOGNAC Adaptér Apn Nikon

Určený na pripojenie monokuláru 20-60×60 Solognac k zrkadlovému fotoaparátu Nikon.

SOLOGNAC Ochranný Obal X-access Furtiv

Určený na prenášanie a ochranu puškohľadu, monokuláru alebo objektívu zavesených na opasku alebo batohu.

SOLOGNAC ďalekohľad 100 10×26

Náš návrhársky tím vytvoril tento vodotesný ďalekohľad 10×26 na pozorovanie zveri počas dňa. Vďaka skladnosti sa prakticky prenáša.

SOLOGNAC Taška X-access Na ďalekohľad

Určená pre poľovníkov na prenášanie poľovníckeho ďalekohľadu, ktorý je tak chránený pred nárazmi, prachom a dažďom.

SOLOGNAC ďalekohľad 900 8 × 56 čierny

Určený pre poľovníkov na lov vysokej zveri na postriežku až do zotmenia. Vhodný na lov vodného vtáctva.

SOLOGNAC ďalekohľad 8 × 25

Určený pre deti a dospelých na spoznávanie zvierat vo voľnej prírode.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 20.01.2022