SUBEA Potápačský octopus SCD 900 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 140 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Potápačský octopus so záklopkou s nastavovacím kolieskom na prispôsobenie námahy dýchania počas ponoru a systémom dive/predive, ktorý bráni neustálemu prietoku pri vložení do vody.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar SUBEA Potápačský octopus SCD 900 za výhodnú cenu 140 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Matilda

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Florián

Rýchle vybavenie objednávky – tovar som mal doma už na ďalší deň.

Emil

V kategórií Slnečné okuliare som si vybral tovar z najpredávanejších modelov. Konkrétne produkt SUBEA Potápačský octopus SCD 900. Som spokojný a nemenil by som.

Ružena

Nezdalo sa mi, že by bol SUBEA Potápačský octopus SCD 900 taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Slnečné okuliare lepšiu alternatívu nenájdete.

Ružena

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Ema

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

QUECHUA Turistické slnečné okuliare MH T500 pre deti 6 až 10 rokov kategória 4 béžová

Sklá s UV ochranou zachytávajú 100 % škodlivého žiarenia, aby chránili citlivé oči detí. Dobre kryjúci tvar chráni oči aj zboku.

QUECHUA Turistické slnečné okuliare MH T500 pre deti 6 až 10 rokov kategória 4 šedá

QUECHUA Turistické slnečné okuliare MH580 kategória 4 čierno-zelené čierna

Sklá proti UV žiareniu blokujú 100 % škodlivých lúčov a kategória 4 vás chráni pred oslnením. Dobre kryjúci tvar chráni oči aj zboku.

QUECHUA Pripínateľné sklá na dioptrické okuliare MH OTG 120 Large polarizačné kat. 3 šedá

Vďaka systému fixácie pomocou štipca sa dá MH OTG 120 P3 pripevniť na väčšinu dioptrických okuliarov. Vstavaný pánt umožňuje odklopiť či sklopiť slnečné sklá podľa jasu.

QUECHUA Turistické slnečné okuliare MH T500 pre deti 6 až 10 rokov kategória 4 modrá

QUECHUA Turistické slnečné okuliare MH T500 pre deti 6 až 10 rokov kategória 4 fialová .

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 19.04.2024