TARMAK Dámske Spodné šortky Biele – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 9.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Naše vývojové tímy vyvinuli tieto spodné šortky pre všetky hráčky basketbalu hľadajúce priedušné spodné oblečenie, ktoré ich udrží v suchu.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TARMAK Dámske Spodné šortky Biele za výhodnú cenu 9.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Sidónia

Za takto dobrú cenu - 9.49 € lepší produkt nenájdete

Alojzia

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Spodné oblečenie na basketbal viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Denis

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Gejza

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Ela

Moje hodnotenie je 100%.

Augustín

Nemám čo vytknúť, ale tovar mám doma len 2 týždne. Snáď niečo vydrží..

Kornélia

Za cenu 9.49 € som si nemohla vybrať lepšie

TARMAK Ochranné šortky čierne

Naše vývojové tímy vytvorili tieto spodné šortky na ochranu basketbalistov pred pádmi, nárazmi a opieraní.

TARMAK Detské Basketbalové 3/4 Legíny

Naše vývojové tímy vytvorili tieto 3/4 legíny pre všetkých hráčov alebo hráčky basketbalu, ktorí túžia po priedušnom spodnom oblečení, aby zostali v suchu.

TARMAK Dámske Basketbalové 3/4 Legíny

Naše vývojové tímy vytvorili tieto 3/4 legíny pre všetky basketbalové hráčky, ktoré túžia po priedušnom spodnom oblečení, aby zostali v suchu.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 26.02.2024