TRIBORD Zdvižné lano 5 mm × 10 m modro-bielo-oranžové modrá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 10 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Dostupné vo viacerých farbách na odlíšenie každého lana na päte sťažňa. Toto lano sa prispôsobí vašim potrebám, je dobré na jemné nastavovanie na plachetnici či katamaráne.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar TRIBORD Zdvižné lano 5 mm × 10 m modro-bielo-oranžové modrá za výhodnú cenu 10 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Viola

plusy: kvalita, dizajn, cena. mínusy: tovar nebol skladom, musela som naň čakať

Regína

S produktom TRIBORD Zdvižné lano 5 mm × 10 m modro-bielo-oranžové modrá za cenu 10 € som spokojný.

Dorota

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Matilda

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na TRIBORD Zdvižné lano 5 mm × 10 m modro-bielo-oranžové modrá za cenu 10 €

Bohuslav

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Miloš

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Zoltán

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

TRIBORD Chlapčenské krátke bermudy Sailing 100 na jachting žiarivo modré 8 rokov

Tieto jachtárske bermudy vám vďaka podielu elastanu poskytnú maximálnu voľnosť pohybu a sú takisto veľmi praktické vďaka 4 vreckám.

TRIBORD Chlapčenské krátke bermudy Sailing 100 na jachting modré 10 rokov

TRIBORD Chlapčenské krátke bermudy Sailing 100 na jachting žiarivo modré 6 rokov

NABAIJI Vrchný diel dievčenských plaviek Vega námornícke modré 12-13 r (149-159 cm)

Chcete plávať s voľnosťou? Plavková podprsenka vám poskytne dobré držanie vďaka chrbtu v tvare V a dodá vám športový vzhľad vďaka gumičke pod hrudníkom.

OLAIAN Jednodielne plavky Himae Girl500 Tropicool čierne 14-15 r (160-166 cm)

Tieto 1-dielne plavky Himae sú určené pre pokročilé surfistky, aby mali plavky s dobrým držaním vo vlnách a voľnosťou pohybu pri pádlovaní.

NABAIJI Chlapčenské slipové plavky 900 čierno-zelené čierna 12-13 r (151-160 cm)

Slipové plavky bandážového strihu s vynikajúcou odolnosťou proti chlóru! Štýlový strih poskytuje voľnosť pohybu. Ideálne na tréningy v bazéne.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 03.05.2024