Tvárový LED svetelný tunel inSPORTline Coladome 600 – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 229.9 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom.

Doprajte svojej pokožke tú najlepšiu kozmetickú starostlivosť v podobe tvárového LED tunela inSPORTline Coladome 600. Svetelný tunel z LED panelov slúži na ožiarenie tváre rôznymi odtieňmi svetelného spektra. Tieto procedúry vám pomôžu zlepšiť stav vašej pleti a prispejú k jej celkovému ozdraveniu. Môžu vám pomôcť s vyhladením vrások, revitalizáciou pleti aj problémami s vyrážkami. Panely dohromady obsahujú 225 LED diód, vďaka ktorým svetlo pokryje tvár zo všetkých strán. Postup je jednoduchý a úplne bezpečný – stačí si nasadiť ochranné okuliare a môžete relaxovať!

Koža absorbuje svetelnú energiu a využíva ju na posilnenie bunkového metabolizmu. Pokožka tak začne produkovať väčšie množstvo kolagénu, elastínu a proteínov, čo prispieva k jej pevnosti, pružnosti a zdravému vzhľadu. Na výber máte zo 6 rôznych druhov svetla. Každá časť spektra pôsobí na pokožku inak, takže je dobré vyberať podľa toho, čo konkrétne vaša pleť potrebuje.

✳️ Červené svetlo

✳️ Zelené svetlo

✳️ Modré svetlo

✳️ Žlté svetlo

✳️ Fialové svetlo

✳️ Biele svetlo

Používanie: Pred použitím očistite pleť vhodným prípravkom, napríklad pleťovou vodou. Nikdy nepoužívajte vysoko koncentrované pleťové vody alebo esenciálne oleje. Svetelnú terapiu využívajte asi 20-30 minút denne po dobu jedného mesiaca alebo po akomkoľvek kozmetickom zákroku. V rámci liečby pupienkov sa odporúča použitie 3x týždenne po 25 minútach.

Po prvom mesiaci intenzívnej terapie používajte prístroj jeden až dva krát za mesiac pre udržanie blahodarných účinkov.

Technický popis:

E-shop Insportline.sk predáva tento tovar Tvárový LED svetelný tunel inSPORTline Coladome 600 za výhodnú cenu 229.9 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Dodávateľ tovaru je obľúbený obchod Insportline.sk, recenzie a skúsenosti obchodu na heureka hovoria, že tovar a dodanie bude v poriadku.

Kde kúpiť🛒 Obchod Insportline.sk

Kamila

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt Tvárový LED svetelný tunel inSPORTline Coladome 600 som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Sidónia

Bol to darček k narodeninám, neviem ohodnotiť kvalitu tovaru.

Dionýz

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

René

Produkt Tvárový LED svetelný tunel inSPORTline Coladome 600 je naozaj veľmi pekný!

Galina

Eshop Insportline.sk mi odporučila sestra – má s ním totiž len dobré skúsenosti. A tak som šla na istotu a nakúpila som za výhodné ceny.

Tvárový LED svetelný tunel inSPORTline Coladome 900

Doprajte si rovnakú skrášľujúcu a regeneračnú starostlivosť, akej by sa vám dostalo v kozmetickom salóne! Tvárový LED svetelný tunel inSPORTline Coladome 900 kombinuje dve moderné techniky,...

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 16.05.2024