WEDZE Dámske lyže s viazaním FR500 Slash 100 na freeride 174 cm – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 400 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Nechajte explodovať vašu kreativitu na každej nerovnosti, ktorú máte pod lyžami. Lyže Slash, ľahko ovládateľné na každom type snehu, sú ideálne na backcountry freestyle.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Dámske lyže s viazaním FR500 Slash 100 na freeride 174 cm za výhodnú cenu 400 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Viktor

Mal som šťastie, že som narazil na výpredaj a nakúpil za lepšie ceny než v konkurenčných eshopoch.

Zita

Decathlon.sk ma prekvapil svojou ponukou a dostupnosťou tovaru. Keď budem niečo potrebovať, tak sa sem určite pozriem.

Amália

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Eliška

Nezdalo sa mi, že by bol WEDZE Dámske lyže s viazaním FR500 Slash 100 na freeride 174 cm taký skvelý, ako ho ospevujú recenzie na nete. Nakoniec ma presvedčil kolega a tak som si ho kúpil v Decathlon.sk. A urobil som dobre.. v kategórii Zjazdové lyžovanie lepšiu alternatívu nenájdete.

Hedviga

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na WEDZE Dámske lyže s viazaním FR500 Slash 100 na freeride 174 cm za cenu 400 €

Bohumír

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Zjazdové lyžovanie viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

WEDZE Dámske lyžiarky FR 900 Lowtech Flex 100 na freeride a skialpinizmus 26-26,5 cm

Tieto lyžiarky, ideálne na freeride, spájajú spevnenie a tlmenie nárazov, aby pri freeride poskytli pohodlie. Vďaka insertom môžete dokonca vyskúšať skialpinizmus.

Skialpové viazanie Salomon MTN Summit 9 ST90 90 mm

Skialpové viazanie s brzdami, ktoré sa ľahko zapína vďaka podložke na prednej časti, ktorá uľahčuje zapínanie. Hmotnosť iba 395 g sľubuje príjemné výšľapy.

WEDZE Detské lyžiarske palice Push Pin modré

Detské teleskopické lyžiarske palice sprevádzajú mladých lyžiarov pri zdokonaľovaní aj počas toho, ako rastú. Sú nastaviteľné od 70 cm do 100 cm.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 28.04.2024