WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 70 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Veľmi moderný štýl a pritom skutočná lyžiarska bunda. K dispozícii je nepremokavosť, ochrana proti prenikaniu snehu a vetracie otvory!

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov za výhodnú cenu 70 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Uršuľa

Chcel som si kúpiť WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov a hľadal som najlepšiu cenu. Nakoniec som objednal v Decathlon.sk. Výborná cena, kvalitné služby – môžem len odporučiť.

Anna, Hana

Na nete má WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov veľmi fajn hodnotenia, bola to jasná voľba

Veronika

WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov som dostala darom a som s ním veľmi spokojná :-)

Štefan

WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov je naozaj taký, ako bol charakterizovaný v popise

Nataša

Obchod Decathlon.sk ma príjemne prekvapil – splnil všetky moje očakávania.

Radomír

Zatiaľ je všetko v poriadku.

Jana

WEDZE Detská lyžiarska bunda FR500 béžová béžová 10 rokov som si kúpila za super cenu 70 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

QUECHUA Detská turistická nepremokavá bunda MH500 7-15 rokov fialová fialová 7-8 r (123-130 cm)

Táto ľahká bunda je nepremokavá a zároveň vetruvzdorná. Zaistí najlepšiu ochranu dieťaťa počas vonkajších aktivít vo vlhkom počasí. Vďaka vetraciemu systému na chrbte dieťaťu nebude príliš teplo.

QUECHUA Detská turistická prešívaná bunda Hybrid 7-15 rokov červená červená 14-15 r (161-172 cm)

Táto prešívaná bunda ochráni vaše dieťa pred drobným dažďom. Bude môcť pokračovať vo svojich aktivitách vonku a vďaka pridaniu strečového materiálu v podpazuší mu nebude prekážať pri pohybe.

TRIBORD Detská bunda na jachting Dinghy 100 vetruvzdorná tmavomodrá 8 rokov

Vhodné pre začiatočníkov na plachetnici. Vetruvzdorná kapucňa, ktorá kopíruje pohyby hlavy. Praktické vrecko.

QUECHUA Detská nepremokavá turistická bunda MH550 7-15 rokov ružová 12-13 r (149-159 cm)

Naša najlepšia detská bunda na ochranu pred dažďom. Označenie funkčnosti bundy: certifikovaná testom pod 60 l vody/h/m² v priebehu 5 hodín.

QUECHUA Detská nepremokavá turistická bunda MH550 7-15 rokov ružová 8-9 r (131-140 cm)

WEDZE Detská fleecová bunda Midwarm na sánkovanie tyrkysová modrá 18 m (76-81 cm)

Hrejivá, hebká a pružná fleecová bunda, ktorá sa nosí ako 2. vrstva. Dieťa sa v nej bude cítiť ako v bavlnke. Vďaka celotelovému otvoru sa jednoducho oblieka.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.04.2024