WEDZE Lyžiarske palice Boost 100 Safety čierne 120 cm – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 15 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Tieto lyžiarske palice vám zaistia pohodlie na každom type snehu. Obsahuje remienok na zápästie, ktorý sa ľahko zakladá a je bezpečný pri páde.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Lyžiarske palice Boost 100 Safety čierne 120 cm za výhodnú cenu 15 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Sláva, Slávka

Výborná kvalita za fajn cenu 15 €

Dobroslava

Tento výrobok je perfektný. Určite odporúčam, kúpu neoľutujete.

Kristína

Fajn ponuka, dobré ceny, výborná komunikácia. Odporúčam.

Dalibor

Čakala som na zľavu a kúpila som za 15 €.. odporúčam

Alfonz

Za takto dobrú cenu - 15 € lepší produkt nenájdete

Erik

WEDZE Lyžiarske palice Boost 100 Safety čierne 120 cm som si kúpila za super cenu 15 €, ušetrila som 10% oproti konkurenčnej ponuke.

Bohuš

Zatiaľ všetko funguje na 100%, verím že to tak bude aj naďalej...

Viera

Za cenu 15 € som si nemohla vybrať lepšie

WEDZE Detské lyžiarske palice Push Pin ružové fialová

Detské teleskopické lyžiarske palice sprevádzajú mladých lyžiarov pri zdokonaľovaní aj počas toho, ako rastú. Sú nastaviteľné od 70 cm do 100 cm.

WEDZE Teleskopické lyžiarske palice na freeride FR Vario šedá

Lyžiarske palice FR Vario sú teleskopické palice s dlhým gripom, odnímateľným remienkom a s tanierikom do prašanu.

WEDZE Lyžiarske palice Boost 500 Safety čierne 105 cm

V prípade pádu, remienok na zápästie so systémom núdzového uvoľnenia, integrovaný do ergonomickej rukoväte, sa odpája od palice na minimalizovanie rizika zranenia.

TARMAK Kľuka na nastavenie výšky basketbalového koša B500 Box

Predĺžte životnosť vášho basketbalového koša.

WEDZE Lyžiarske palice na freeride FR 100 čierne 125 cm

Lyžiarske palice FR 100 sú jednodielne palice s odnímateľným remienkom a tanierikom do prachového snehu.

WEDZE Lyžiarske palice na freeride FR 100 čierne 130 cm

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 30.04.2024