WEDZE Obal na lyžiarske a snowboardové okuliare P 100 sivý šedá – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 3 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Táto ochrana dobre chráni zorník okuliarov na prilbe pred škrabancami. Obal môžete použiť aj na čistenie zorníka.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Obal na lyžiarske a snowboardové okuliare P 100 sivý šedá za výhodnú cenu 3 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Radúz

Ide o overenú značku, verím že všetko bude fungovať ako má.

Adam

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Zimné športy viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Jolana

Za cenu 3 € som si nemohla vybrať lepšie

Aurélia

Roky som používala niečo podobné od rovnakého výrobcu, tak som šla na istotu.

Stela

WEDZE Obal na lyžiarske a snowboardové okuliare P 100 sivý šedá som si starostlivo vybrala na základe recenzií na internete. A urobila som veľmi dobre. Obchod Decathlon.sk môžem tak isto odporučiť – nenašla som žiadne negatíva.

Snežnice s malým rámom TSL 206 EVO ružové .

Jednoduchosť, robustnosť a priľnavosť! Ideálne snežnice na prvé chôdze na ľahko prístupných terénoch.

Pretekárska lyžiarska prilba Uvex Race+ s chráničom brady biela 55-56 cm

Pretekársku prilbu Uvex Race+ schválila veľká väčšina špičkových športovcov, ktorí oceňujú obzvlášť jej ľahkosť a ergonomický tvar. Ideálna prilba na preteky.

WEDZE Podrážky skialpinistických lyžiarok - insert pre viazanie Lowtec

Tieto vymeniteľné podrážky slúžia na výmenu pôvodných na freeridové lyžiarky značky Wedze.

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 17.05.2024