WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky – aké sú recenzie, hodnotenia, výhody či nevýhody? Cena ✅ 7.49 € poteší nejedného zákazníka. Vzhľadom k výbornej kvalite výrobku je pomerne nízka. Ak vás zaujímajú skúsenosti a hodnotenia ostatných, tak si prečítajte diskusiu a komentáre pod produktom. Máte neustály pocit chladu na nohách? Zimomraví lyžiari a snowboardisti môžu získať pár stupňov tepla navyše vďaka týmto ponožkám.

E-shop Decathlon.sk predáva tento tovar WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky za výhodnú cenu 7.49 €. Vyberte si, kde ho kúpite.

Linda

Nechcel som investovať príliš veľa a aj preto som rád, že som narazil na WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky za cenu 7.49 €

Iveta

Ja som s mojim nákupom spokojná -- produkt WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky som je naozaj kvalitne vyhotovený!

Koloman

S produktom WEDZE Spodné Hodvábne Ponožky za cenu 7.49 € som spokojný.

Vendelín

V Decathlon.sk som už nakupovala a vždy som bola spokojná. Netreba sa obávať naťahovačiek.

Lea

V eshope Decathlon.sk si v kategórií Ponožky viete vybrať super produkty za veľmi dobré ceny. Netreba hľadať inde.

Kvetoslava

V eshope Decathlon.sk nakupujem dosť často a preto ho môžem s kľudným svedomím odporučiť.

Elvíra

Čakala som na zľavu a kúpila som za 7.49 €.. odporúčam

Stanislav

Za cenu 7.49 € som si nemohla vybrať lepšie

WEDZE Ponožky 500 Modro-červené

Máte radi dynamické lyžovanie? Tieto plne elastické a priedušné ponožky vás budú sprevádzať na každom svahu.

INOVIK Ponožky Na Beh Na Lyžiach

Náš tím navrhol tieto ponožky špeciálne na beh na lyžiach.

WEDZE Ponožky 50 Sivé

Lyžovanie sa vám spája s pokojom, prechádzkou a objavovaním? Tieto ponožky vám poskytnú všetko teplo na to, aby ste si ich mohli naplno vychutnať.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 100 Modré

Pravidelne lyžujete alebo snowboardujete. Lyžujete v každom počasí. Tieto hrejivé a funkčné ponožky sú navrhnuté práve pre vás.

WEDZE šortky Race 980 Ad Modré

Naše tímy vytvorili tieto softshell šortky na preteky.Počas intenzívneho tréningu vás zahrejú.

WEDZE Lyžiarske Ponožky 500

Zaujíma Vás, ako sa vyvíjala cena tohto produktu? Pozrite sa do nášho grafu a zistite kedy bol produkt najlacnejší a či ho dokážete kúpiť v zľave. » Zistiť cenu k dnešnému dátumu 27.09.2022