Detektory dymu

V našej kategórií Detektory dymu nakúpite tovar už od 23.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí SHD by oneConcept Detektor dymu DOF19, plast, výstražný signál: 85 dB, 9V na batérie a SHD by oneConcept Detektor dymu DOF29, plast, výstražný signál: 85 dB, 9V na batérie, ale aj SHD by oneConcept Detektor dymu DOF39, plast, výstražný signál: 85 dB, 9V na batérie. Zákazníci dobre hodnotia najmä SHD by oneConcept Magnetic mount, Magnetický držiak pre detektory dymu, od Ø 7 cm samolepiaci, V akcií kúpite aktuálne produkt SHD by oneConcept Mount Mini, Magnetický držiak pre detektory dymu, od Ø 5 cm, samolepiaci K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj SHD by oneConcept DOF39, Detektor dymu s magnetickým držiakom Magnetic Mount v súprave Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani . Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Detektory dymu a budete naozaj spokojní.