Echoloty a sonary

V našej kategórií Echoloty a sonary nakúpite tovar už od 45 €. K najčastejšie kupovaným patrí CAPERLAN Držiak na rybársky sonar FLTB SES a GARMIN Sonar Striker 4 Plus, ale aj GARMIN Sonar Striker Vivid 5CV na lov kaprov. Zákazníci dobre hodnotia najmä ROCK SHOX Vidlica Judy 29" 130 mm tapered (1"1/8-1"1/2) 15×110 V akcií kúpite aktuálne produkt ELOPS Vidlica LD 500 pevná 300 mm 1"1/8 sivá šedá K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Sonar Deeper Pro Plus 2 + držiak na smartfón Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani RAGOT Rybársky držiak na sonar. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Echoloty a sonary a budete naozaj spokojní.

GARMIN Sonar Striker 4 Plus

Rozpoznávanie rýb, štruktúr a vegetácie sa so sonarom Garmin Striker 4 Plus stáva extrémne jednoduchým. GPS umožňuje nahrávanie lovných miest a vytváranie máp.