Káble a príslušenstvo

V našej kategórií Káble a príslušenstvo nakúpite tovar už od 10.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí Electronic-Star PA konektor pre káble, adaptér pre reproduktorový konektor a Electronic-Star Jackový konektor na cinch, napríklad pre pripojenie PC na mi, ale aj Auna CJ-263-1.5M, 2x cinch-jack 3.5mm kábel, 1.5 metra. Zákazníci dobre hodnotia najmä Auna CJ-273-1.5M, 2 x 3,5 mm jack-jack kábel, 1,5 m V akcií kúpite aktuálne produkt Electronic-Star Electronic star, nastaviteľný TV nástenný držiak s otočným ramenom, <15 kg K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Electronic-Star Elestronic star, nástenný držiak pre TV prijímač, otočný, sklápací Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Otočný ramenový stojan Auna LDA03-466, 2 ramená, HDMI kábel. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Káble a príslušenstvo a budete naozaj spokojní.