msks_logo

msks bleskovky

erb2 

facebook msks

msks Gerbocova Snina

ROCKFEST

mediaaa

Vyhľadávanie

Počítadlo návštev

TOPlist

PrihlásenieDni mesta 2018

 

Dni mesta Snina 2018

 

            V rámci tohtoročných trojdňových osláv Dní mesta Snina sa uskutoční celý rad kultúrnych a spoločenských podujatí. Pre obyvateľov i návštevníkov je pripravený pestrý kultúrny program na námestí i na ihrisku v historickom parku.

            Oslavy sa začnú v piatok 14. septembra na námestí. Ich súčasťou budú tradičné obľúbené sprievodné podujatia, medzi ktoré patria 28. Sninský jarmok a 4. ročník Stretnutia historických vozidiel pod Vihorlatom.

            Popoludní od 13. hodiny vystúpia na pódiu deti a žiaci sninských škôl a záujmových združení. Novinkou tohtoročných osláv bude podujatie s názvom Najdlhšia živá detská stonôžka - pokus o rekord a zápis do Guinessovej knihy rekordov. Táto aktivita by sa mala uskutočniť o 10. hodine dopoludnia. Vyvrcholením piatkových osláv bude koncert populárnych Kandráčovcov, ktorý sa uskutoční o 17. hodine.

            Dni mesta budú pokračovať v sobotu 15. septembra Sninským jarmokom. Nedeľa 16. septembra bude patriť obľúbeným podujatiam, ako sú Človek, pes a kôň, Dožinkové slávnosti či Sninské tatarčané pirohy. Program sa začne o 10.30 hod. na ihrisku v historickom parku a vystúpia v ňom FS Šiňava, mužská spevácka skupina Kyčara, hudobná skupina Štramáci Jasenova a tých najmenších príde zabaviť kúzelník Gabi. Návštevníci sa môžu tešiť aj na výstavu historických vozidiel, na ukážky práce ľudových remeselníkov, na hospodárske zvieratá a ešte mnoho iného. 

            Príďte spolu s nami osláviť tohtoročné Dni mesta Snina 2018. Program bude bohatý a určite si každý vyberie.

                                                                                  Mgr. Eva Mihaliková, MsÚ v Snine