Pingpongové loptičky

V našej kategórií Pingpongové loptičky nakúpite tovar už od 2 €. K najčastejšie kupovaným patrí PONGORI Oba na pálky, poťahy a loptičky na stolný tenis TTC 900 Pro a PONGORI Loptičky na stolný tenis FB 830+ 1* 4+ X72 biele, ale aj ORAO Prilba na kitesurfing KS 500 tmavomodrá tyrkysová M. Zákazníci dobre hodnotia najmä ORAO Prilba na kitesurfing KS 500 tmavomodrá tyrkysová L V akcií kúpite aktuálne produkt ORAO Prilba na kitesurfing KS 500 žiarivo žltá žltá S K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj ORAO Prilba na kitesurfing KS 500 tmavomodrá tyrkysová S Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani PONGORI Loptičky na stolný tenis 900C 40 + 3* 4 ks biele. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Pingpongové loptičky a budete naozaj spokojní.

ELITE Cyklistická fľaša Fly 550 ml

Športová fľaša FLY TEAM s objemom 550 ml je najľahšia na svete (54 g). Nie je žiadna náhoda, že fľaše FLY patria dnes medzi najpoužívanejšie na svete. Používajú ich aj profesionálni cyklisti.