msks_logo

msks bleskovky

erb2 

facebook msks

msks Gerbocova Snina

ROCKFEST

mediaaa

Vyhľadávanie

Počítadlo návštev

TOPlist

PrihlásenieV roku 2019

SILVIA PÚCHOVSKÁ, 25.10.2019

Témou piatkového veľmi zaujímavého stretnutia s našou rodáčkou SILVIOU PÚCHOVSKOU bolo digitálne nomádstvo - životný štýl - práca na diaľku (online).

SILVIA sa narodila v Snine, vyrastala v Žiline a Bratislave, po VŠ najprv pracovala na ostrove Tenerife, potom v Kodani, precestovala celú Južnú Ameriku a v súčasnosti pracuje na voľnej nohe, živí sa online marketingom, marketingovým mentoringom a organizuje workshopy.

Je blogerkou, podnikateľkou, nomádkou, surferkou i autorkou knihy SVET JE MOJA KANCELÁRIA, v ktorej sa dočítate, ako sa stávala digitálnou nomádkou, ako cestovala po svete, hľadala klientov, prišla o nich, opäť hľadala, stretávala iných nomádov, surfovala, čo sa naučila a zažila.

Venovala ju všetkým, ktorí s nomádstvom začínajú, ale aj tým, ktorí ako nomádi žijú. Dokonca aj rodičom nomádov, aby ich lepšie pochopili.

A o tom bola i beseda so SILVIOU. Kto ju nestihol (veľká škoda), verím, že sa s ňou budúci rok v Snine stretneme na rovnako zaujímavej aktivite.24.10.2019

Dnes sme so žiakmi 4.A zo ZŠ Budovateľská v Snine stihli veľmi veľa.

Pozorne počúvali, čítali sme si navzájom slovenskú rozprávku od Pavla Dobšinského, prezreli zákutia knižnice i celého kaštieľa a na záver sa poďakovali zaspievaním rómskej pesničky